Софія Прийма виступила на Чемпіонаті Європи з триатлону

755 0
Дівчина посіла 19-е місце.

Вчора, 20 червня, в Кітцбуелі, Австрія, завершився чемпіонат Європи з триатлону в спринті та естафеті. У складі збірної України виступила найкраща триатлетка Львівщини, 23-річна Софія Прийма. Про це повідомляє у пресслужба Відділення НОК України у Львівській області.

Дистанція складалася з плавання на 500 м, велогонки на 12 км і бігу на 3,2 км.

Розпочала змагання наша спортсменка з півфіналу у категорії Elite. З часом 00:40:34 львів'янка стала 21-ю в одному з трьох півфінальних стартів і здобула путівку у фінал В в категорії Elite, де змагалося 30 спортсменок. Софія зуміла на 2 хв 20 сек покращила свій півфінальний результат і з часом 00:38:14 посіла 19-е місце. Також львівська триатлетка стала 28-ю у категорії U23 серед жінок.

Нагадаємо, Софія Прийма стала чемпіонкою України з триатлону на спринтерській дистанції.