дискусійна платформа Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров

Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров'я львів'ян?

Як повинна відбуватись комунікація між лікарем та пацієнтом? Як використати міжнародний досвід для покращення медичної сфери у Львові? Про це говоритимуть 17  червня  під час зустрічі, організованій  дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем з питань медицини  у Львові.

Коли?

17 червня, 14:00

Серед учасників дискусії будуть представники управління охорони здоров’я ЛМР, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, лікарського товариства, керівництво приватних медичних закладів та практикуючі лікарі.  

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  17 червня 0 14:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

У Львові на лікування одного пацієнта витрачають 35 гривень

У Львові на лікування одного мешканця виділено 700 гривень. Кожен рік на кожного мешканця виділяються гроші. Чи користуються мешканці цими грішми, якщо не хворіють? – Ні. А якщо хворіють, то скільки використовують? – 35 гривень. Про це розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я ЛМР у рамках зустрічі «Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров’я львів’ян?», організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів» 17 червня.

«Не йду до лікаря – саме минеться»: як покращити медицину у Львові

Як має відбуватись комунікація між лікарем та пацієнтом? Як використати міжнародний досвід для покращення медичної сфери у Львові? Чому варто змінювати законодавство, аби врегулювати процес надання медичних послуг? Чого бракує львівським лікарям та як варто реформувати медичні заклади в Україні? Про це говорили 17 червня під час зустрічі «Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров’я львів’ян?», організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Що зміниться у лікарнях Львова найближчим часом. Три факти

Встановлення шести флюорографів, оновлення наркозно-дихальної апаратури, облаштування шести кабінетів фізичної реабілітації, поява трьох рентген-операційних, а також збільшення кількості поліклінік, в яких записатися до лікаря можна буде в режимі онлайн, – такі зміни чекають на медичні заклади Львова найближчим часом. Про це розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради, під час зустрічі «Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров'я львів'ян?», організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Завтра у Львові обговорять, хто відповідає за здоров

Як повинна відбуватись комунікація між лікарем та пацієнтом? Як використати міжнародний досвід для покращення медичної сфери у Львові? Про це говоритимуть 17 червня під час зустрічі «Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров'я львів'ян?», організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!