дискусійна платформа Оновлена стратегія поводження з відходами у Львові: виклики та перспективи

Оновлена стратегія поводження з відходами у Львові: виклики та перспективи

Якою є стратегія міста щодо поводження з відходами у Львові? Якими є плани на наступний рік у приватних перевізників та якою буде "доля львівського сміття"? Про це та інше говоритимуть 23 грудня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з соціальною ініціативою "ХТОСЬ НЕ ЗРОБИТЬ!" при Комісії у справах молоді УГКЦ за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Коли?

23 грудня, 11:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники перевізників, представники ЛМР, екологи, та екоактивісти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 23 грудня   об 11:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Хробаки, завод чи сортувальні майданчики: що врятує Львів від сміттєвого колапсу

Львів шукає земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного комплексу та нового полігону для відходів на заміну Грибовицькому. Пропозиції вже є, адже умови вигідні: село чи місто, що погодиться надати землю, отримуватиме з кожної тонни переробленого сміття 50 гривень.

Львів розглядає пропозиції земельних ділянок для сміттєпереробного комплексу

Громада населеного пункту, який надасть земельну ділянку для сміттєпереробного комплексу, отримуватиме кошти із кожної тонни перероблених твердих побутових відходів.

У Львові не використовують «подарований» інвестором прес для сміття

Наразі обладнання для пресування сміття, яке придбала компанія «Грінера Україна» і надала в оренду місту, не використовують.

ОСББ у Львові економитиме 18 тисяч гривень у рік завдяки сортуванню сміття

За рік мешканці ОСББ у Львові платять за вивезення сміття 30 тисяч гривень, вже зараз вони працюють над тим, щоб ці витрати зменшити на 18 тисяч.

Львів’янка розводить хробаків для переробки сміття

Два кілограми каліфорнійських хробаків можуть «позбавити» від органічного сміття сім’ю із 4 осіб.

У Львові пропонують заборонити пластикові склянки під час Різдвяного ярмарку

Щоб зменшити генерування сміття у Львові пропонують заборонити використання пластикових склянок, зокрема в ресторанних закладах та під час Різдвяного ярмарку.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!