Міністерство юстиції скасувало право власності доньки Козловського на два ринки у Львові

1895 0
Ці ринки незаконно вибули з комунальної власності і завдяки схемі з іпотекою перейшли компанії Софії Максимець.
Фото: real-estate.lviv.ua

Фото: real-estate.lviv.ua

Офіс протидії рейдерства при Міністерстві юстиції скасував реєстрацію права власності Софії Максимець, доньки бізнесмена Григорія Козловського, на львівські ринки «Підзамче» і «Винниківський». Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила керівниця упралвіння комунальної власності Інна Свистун.

Ці ринки незаконно вибули з комунальної власності і завдяки схемі з іпотекою перейшли компанії Максимець.

«Міністр юстиції підписав наказ про задоволення скарги від Львівської міської ради. Інакше не могло і бути. Але надалі потрібно скасувати договір про іпотеку, який «Дари Львівщини» уклало з двома фірмами. Хіба що ті, хто позичив кошти «Дарам Львівщини» проявлять себе добросовісними громадянами і скасують договори іпотеки на майно, яке було незаконно привласнене», – каже вона.

Читайте також: «Втоплений» фасад та пальма. Що кажуть архітектори та проєктанти про новий готель на Дорошенка

Якщо ж ні, то, за словами Інни Свистун, відбуватимуться наступні судові процеси. На її думку, правоохоронці мають чимшвидше розслідувати і детальніше діяльність тих реєстраторів, які вчинили незаконно. 

Нагадаємо, що донька львівського бізнесмена та депутата Григорія Козловського Софія Максимець отримала у власність Винниківський ринок та ринок «Підзамче». Її фірма незаконно перереєструвала ринки з комунальної у приватну власність. Управління комунальної власності через це звернулося зі скаргою до Мін’юсту, а справою зацікавилась прокуратура.

Прокуратура Львівської області почала судитися за повернення у власність міста цих двох ринків.

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!