Як працюватимуть банки та держустанови у Львові на різдвяні свята

1856 0
Під час різдвяних свят деякі державні установи працюватимуть за зміненим графіком.
фото: ngzt

фото: ngzt

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи)

Як повідомили Tvoemisto.tv в інформаційній довідці, ЦНАПи міста у зв'язку із святами матимуть вихідний 8 січня 2018. Всі інші дні ЦНАПи працюватимуть за звичним графіком.

Сервісні центри МВС

У святкові дні Головний сервісний центр МВС та Регіональні сервісні центри МВС матимуть вихідні 7 і 8 січня. 5 січня робота відбуватиметься за звичним графіком. Територіальні сервісни центри не працюватимуть 7, 8, 9 січня. За звичним графіком Територіальні сервісні центри працюватимуть 5 січня. 6 січня робочий день там закінчиться о 15:45.

 

Відділення Укрпошти

У період свят відділення поштового зв’язку будуть працювати за таким графіком: 7 та 8 січня 2018 – вихідні дні, крім чергових відділень. 6 січня відділення будуть працювати у звичайному режимі. З переліком чергових відділень, які будуть працювати у святкові дні, можна ознайомитись за посиланням.

Центри «Паспортний сервіс»

«Паспортний сервіс» у Львові 6 січня працює за скороченим на 1 годину графіком. 7 січня матиме вихідний. 

Банки

На період свят всі банки України забезпечать безперебійну роботу банкоматів. 8 січня банківська система України матиме вихідний день. 5 та 9 січня СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі.

ЛКП «Львівводоканал»

У святкові та вихідні дні на підприємстві працюватимуть виробничо-технічні підрозділи, які стежитимуть за стабільною подачею водопостачання, а працівники лабораторії перевірятимуть якість питної води. Телефон диспетчерської працюватиме цілодобово: 15-51. Інформація про аварійні відімкнення водопостачання буде розміщуватися на офіційному веб-сайті підприємства та на порталі «Гарячої лінії міста».

ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Підприємтво працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води споживачам. Телефон диспетчерської працює цілодобово: 15-85.

Гаряча лінія міста

На різдвяні свята «Гаряча лінія» у Львові працюватиме у звичному режимі – цілодобово, дзвінки на номер 15-80 опрацьовуватимуть чотири оператори.
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!